محل تبلیغات شما

اگرچه بیشتر ما از کاری که انجام می دهیم لذت می بریم ، کار هنوز هم می تواند تأثیرات منفی بر سلامتی ما از نظر روحی و جسمی داشته باشد. این که آیا مشکلات بهداشتی با شیوه های کاری ما بوجود آمده است یا شرایط موجودی است که باید مدیریت شود ، باید علائمی را که بدن ما برای ما ارسال می کند در نظر بگیریم و روالهای خود را بر این اساس تنظیم کنیم.

مشاغل طراحی وب نیز از این قاعده مستثنی نیست. ساعتهایی که به صفحه خیره می شوید ، با دست و بدن در یک موقعیت قرار دارد ، به علاوه مهلت های طولانی و ساعات کاری دیرهنگام همگی می توانند به سلامت بیمار کمک کنند. ما از شش طراح خواسته ایم که اثرات منفی کار خود را برای نکات عملی خود احساس کنند تا شما را سالم و خوشحال نگه دارند.

آیا این کار شما است که نیاز به تغییر دارد؟ در حال حاضر ما برای انتخاب شما از بهترین مشاغل طراحی وب استفاده می کنیم. یا شاید شما می توانید با بهینه سازی منابع جدید کار خود را انجام دهید؟ اگر چنین است ، جمع بندی ما از داغترین ابزارهای طراحی وب را بررسی کنید .

افسردگی و اضطراب

سلامت روان ما ممکن است به دلیل کار نباشد ، چه بخاطر تعادل نادرست کار-زندگی و چه اضافه فشار استرس. این امر به ویژه می تواند برای آزادکارانی که در خانه کار می کنند صادق باشد. سپری کردن تمام روز در درون خودمان ، غالباً در لباس خواب ما و با کمی تماس خارج از خانه ، با سلامت روانی خوبی اختلاف دارد. طراح مستقل UX ، مت استنکیست ، تجربه دست اول خود را از افسردگی و اضطراب ناشی از زندگی آزاد توضیح می دهد:

"هنگامی که من برای اولین بار شروع به آزاد کردن مالی کردم ، خودم یک محیط سمی ایجاد کردم. من از خودم غافل شدم. من دچار افسردگی و هراسی از دیدن همسایگان شدم. بعد از انجام جسمی برای ترتیب ویزا برای حرکت به خارج از کشور ، به من گفته شد که فشار خون بالایی دارم و در ساعت 20 به 300 پوند نزدیک بود. من می دانستم که بیش از هر زمان دیگری نیاز داشتم که با تغییر و آگاهی از عادت های بد چشم انداز مثبتی پرورش دهم. خوشبختی بسیار مهم است. حالا ، من روزانه در بدنسازی هستم و مطمئن هستم که از ذهنی و جسمی خود مراقبت می کنم سلامتی قبل از همه و مهمتر از همه. "

بهترین مرورگرهای وب در سال 2019

چگونه طراحی وب می تواند بر سلامتی شما تأثیر بگذارد

ساخت یک پورتال مشتری با وردپرس

، ,کار ,طراحی ,وب ,های ,جسمی ,ما از ,طراحی وب ,خود را ,افسردگی و ,می تواند

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اطلاعات تخصصی حوزه برنامه نویسی و سئو ساخت تجهزات آشپزخانه صنعتی و کباب پزهای تابشی اتوماتیک مجله دیجیتال دستگاه تصفیه آب صنعتی تشریفات مجالس ملل دوربین های دیجیتال کلریا آوا آموزش افترافکت فرا سازه آموزش برق تسلا